
Комп'ютер Dell OptiPlex 3050 MT i5-7500, 8GB, 256GB SSD
7 788 ₴
- В наявності
Комп'ютер Dell OptiPlex 3050 MT i5-7500, 8GB, 256GB SSD. Гарантія
Процесор - Intel Core i5-7500, 3,4GHz, максимальна частота в Turbo Boost 3,8GHz, 4 ядра 4 потоки
Оперативна пам'ять - 8GB DDR4-2400MHz (можна збільшити до 32GB)
Збереження даних - 256GB SSD (можлива заміна на SSD більшого об'єму, встановлення кількох одночасно)
Графіка - Intel HD Graphics 630
Мережева карта: 1Gb LAN
Відео-аудіо роз'єми: VGA, Display Port, HDMI, 2 x універсальний аудіороз'єм (3.5 мм для навушників/гарнітури)
Інші роз'єми: 4 x USB 3.1, 4 x USB 2.0
DVD-RW
Розміри: 350 x 274 x 154 мм, вага: 7,93 кг
Встановлений Windows 11 Pro і всі офісні програми. Готовий до роботи з перших секунд.
Встановлено Windows 11 Pro і всі офісні програми.
Додаткові фото на : Messenger, Whats up, Viber, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-7500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.93 кг |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Товщина | 154 мм |
- Ціна: 7 788 ₴



