
Ігрова консоль Microsoft Xbox Series X, 4K, 1TB, 16GB, AMD Zen 2 + джойстик
16 688 ₴
- В наявності
Ігрова консоль Microsoft Xbox Series X, 4K, 1TB, 16GB, AMD Zen 2 + джойстик
Справжня роздільна здатність 4K 3840 x 2160
Процесор 8-ядерний AMD Ryzen Zen 2, 3,8Ghz, 8 ядер
Графічний процесор AMD Radeon RDNA 2
Об'єм оперативної пам'яті 16Gb GDDR6 з 320 бітною шиною
Внутрішнє сховище: Спеціалізований NVME-твердотільний накопичувач об'ємом 1 TB, Підтримка карти розширення Seagate на 1 TB для Xbox Series
Дисковод Blu-Ray (4K UHD)
Інтерфейси та порти: HDMI 2.1 , Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi 802.11 ac, 3 x USB 3.1, 3,5 мм (Mini-Jack)
Звук:
- Dolby Digital 5.1
- DTS 5.1
- Dolby TrueHD з технологією Atmos
Розміри: 151 x 151 x 301 мм, вага 4,5кг
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Тип приставки | Стаціонарна |
| Лінійки | Xbox |
| Жорсткий диск | Ні |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI, USB |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 151 мм |
| Глибина | 301 мм |
| Вага | 4.5 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1000 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
- Ціна: 16 688 ₴



