
Ігрова приставка Sony Playstation PS5 CFI-2015 Slim, Blu-ray + джойстик
17 800 ₴
- В наявності
Ігрова приставка Sony Playstation PS5 CFI-2015 Slim, Blu-ray + джойстик
Процесор - 8-ядерный x86-64 AMD Ryzen Zen 2 (Частота: до 3.5 ГГц)
Графічний процесор - AMD Radeon RDNA 2 2,23 ГГц.
Об'єм оперативної пам'яті - 16Gb GDDR6 зі швидкістю роботи 448 Гбайт / с
Об'єм накопичувача - 1TB, для ігор виділено 848 Гб, є можливість установки додаткового швидкісного М.2 SSD
Роз'єми: 2 x USB Type-A (Super-Speed 10Gbps), 1 x USB Type-C (Super-Speed 10Gbps), 1 x USB Type-C (Hi-Speed), 1 x HDMI 2.1, 3,5мм мікрофон/навушники, LAN (Ethernet)
Оптичний привід - Blu-Ray
Мережеві інтерфейси - Bluetooth 5.1, WiFi 802.11ax
Розміри: 358 x 96 x 216мм, вага - 3,2кг
Джойстик: Model CFI-ZCT1W
Приставка перевірена, протестована. Не заблокована, без банів. Має незначні косметичні дефекти по корпусу, потертості, царапини, сліди користування, які не впливають на саму роботу приставки та геймпада. Зламано кілька кріплень кришки, але загалом вона тримається на приставці.
В комплекті йде приставка, геймпад, кабель живлення, HDMI кабель
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Тип приставки | Стаціонарна |
| Лінійки | PlayStation |
| Жорсткий диск | Так |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI, USB |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| В комплект входить | Ігрова консоль |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Вага | 3.2 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Частота процесора | 3500 МГц |
- Ціна: 17 800 ₴



