
Потужний міні-ПК Dell OptiPlex 3080 Micro, i5-10600T, 16GB DDR4, 256GB SSD + 500GB HDD, Wi-Fi
13 350 ₴
- В наявності
Потужний міні-ПК Dell OptiPlex 3080 Micro, i5-10600T, 16GB DDR4, 256GB SSD + 500GB HDD, Wi-Fi. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal.
Максимальна продуктивність в мінімальному корпусі
Процесор - Intel Core i5-10600T 2,4 GHz, і 4,0GHz в Turbo Boost, 6 ядер 12 потоків
Відео - Intel UHD Graphics 630
Оперативна пам'ять - 16GB DDR4-3200 MHz (можна збільшити до 64GB)
Зберігання даних - 256GB NVMe SSD + 500GB HDD (можлива заміна на SSD більшого об'єму SSD, встановлення двох одночасно)
Wi-Fi
Порти: 4 х USB 3,1; 2 х USB 2.0; 1 х мікрофон/навушники; 1 х навушники, RJ-45 (LAN); DisplayPort; HDMI
Вбудований динамік
Корпус - метал, розміри - 182 x 178 x 36 мм, вага - 1,16 кг
Встановлено Windows 11 Pro і всі офісні програми.
Додаткові фото на : Messenger, Whats up, Viber, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-10600T |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi Direct |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Товщина | 36 мм |
- Ціна: 13 350 ₴




