
Системний блок, i5-2500 3,4GHz, 12GB, 128GB SSD+500GB HDD, Nvidia
3 115 ₴
- В наявності
Системний блок, i5-2500 3,4GHz, 12GB, 128GB SSD+500GB HDD, Nvidia. Гарантія. Перерахунок, готівка
Процесор - Intel Core i5-2500, 3,3 GHz, в режимі Turbo Boost 3,7 Ghz, 4 ядра 4 потоки
Оперативна пам'ять - 12GB DDR3, можливе збільшення до 16GB
Зберігання даних - 128GB SSD + 500GB HDD, можлива заміна на HDD/SSD більшого/меншого об'єму, встановлення кількох одночасно)
Відео - Nvidia GeForce 210, 1GB DDR3
DVD-RW
Мережева карта: 1Gb LAN
Відео-аудіо роз'єми: 2 х VGA, 2 х HDMI, 2 х DVI, універсальний роз'єм для навушників, аудіовхід
Інші роз'єми: 6 x USB 2.0, 2 x USB 2.0, 2x PS/2, S/PDIF out
Розміри: 175 x 419 x 395 мм, вага: 11 кг
Встановлено Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
*** ВЕЛИКИЙ вибір НОУТБУКІВ та КОМП'ЮТЕРІВ за доступними цінами. Запитуйте ***
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-2500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, HDMI, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вхід, Мікрофонний вхід, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, S/PDIF |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
- Ціна: 3 115 ₴



