
Ігрова приставка Microsoft Xbox One X, Model 1787, 4K, 1TB + джойстик
8 010 ₴
- В наявності
Ігрова приставка Microsoft Xbox One X, Model 1787, 4K, 1TB + джойстик
Ігри в 4К розширенні.
Ключові особливості моделі полягають у підтримці нативного 4K-розширення з HDR, що робить зображення контрастним, яскравим, реалістичним. Для пристрою характерні найвища продуктивність, найкращий графічний адаптер та збільшена оперативна пам'ять.
Процесор 8-ядерний AMD Jaguar (2,3 ГГц)
Графічний процесор AMD Radeon ™
Об'єм оперативної пам'яті 12Gb GDDR5
Аудіо-відео роз'єми HDMI in, HDMI out, S / P-DIF, IR out
Підтримувані носії 4K Blu-ray
Інтерфейси Bluetooth 4.0, Ethernet, 3 х USB 3.1, Wi-Fi
Звук: ДТС 5.1 | DOLBY Digital 5.1, True HD с Atmos | PCM 2.0, 5.1, 7.1
Переваги ігрової консолі Microsoft Xbox One X:
- найвища продуктивність серед приставок даного рівня ;
- покращена відеокарта;
- нативна 4K-роздільна здатність і функції HDR при 30 кадрах в секунду;
- підтримка всіх ігор для попередніх серій консолі;
- оптичний привід 4K Ultra HD Blue Ray;
- можливість стрімінгу в 4K;
- підтримка технології AMD FreeSync.
У порівнянні з PlayStation 4 Pro, ігрова приставка від Microsoft має покращену на 3-5% продуктивність. Досягнута вона була за рахунок використання графічного чіпа з 2560 обчислювальними блоками замість 2304, як у Sony.
Розміри 60x240x300 мм, вага 3,8кг
Приставка перевірена, протестована, замінена термопаста, почищений кулер.
В комплекті йде приставка, джойстик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Лінійки | Xbox |
| Жорсткий диск | Так |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Інтерфейси | HDMI |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 3.8 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 10240 MB |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR5 |
- Ціна: 8 010 ₴



