Bertucci DX3 Field 11015
- Тип - кварцовий, чоловічий
- Режим перегляду часу - аналоговий
- Цифри - арабські
- Джерело енергії - батарейка
- Водонепроникні - WR50 (5 атм)
- Матеріал корпусу - полірезина
- Матеріал браслета / ремінця - нейлон
- Скло - закалений мінерал
- Підсвічування - стрілок, міток
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип механизма | Кварцевый |
| Стекло | Минеральное |
| Пол | Мужской |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Источник питания | Батарейка |
| Производитель | Bertucci |
| Класс влагозащиты | WR 50 м (5 атм) |
| Браслет/Ремешок | Тканевый |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Индикация | Арабские цифры |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 11 мм |
| Диаметр | 40 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Вес | 54 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Армейские |
| Материал | Полірезина |
Информация для заказа
- Цена: 4 228 ₴

Отправка с 16 мая 2026