
Комп'ютер Dell OptiPlex 3050 MT i5-7500, 8GB, 256GB SSD
7 788 ₴
- В наличии
Комп'ютер Dell OptiPlex 3050 MT i5-7500, 8GB, 256GB SSD. Гарантія
Процесор - Intel Core i5-7500, 3,4GHz, максимальна частота в Turbo Boost 3,8GHz, 4 ядра 4 потоки
Оперативна пам'ять - 8GB DDR4-2400MHz (можна збільшити до 32GB)
Збереження даних - 256GB SSD (можлива заміна на SSD більшого об'єму, встановлення кількох одночасно)
Графіка - Intel HD Graphics 630
Мережева карта: 1Gb LAN
Відео-аудіо роз'єми: VGA, Display Port, HDMI, 2 x універсальний аудіороз'єм (3.5 мм для навушників/гарнітури)
Інші роз'єми: 4 x USB 3.1, 4 x USB 2.0
DVD-RW
Розміри: 350 x 274 x 154 мм, вага: 7,93 кг
Встановлений Windows 11 Pro і всі офісні програми. Готовий до роботи з перших секунд.
Встановлено Windows 11 Pro і всі офісні програми.
Додаткові фото на : Messenger, Whats up, Viber, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип настольного ПК | Классический ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Количество потоков процессора | 4 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-7500 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8192 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 630 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | VGA (D-sub), HDMI, DisplayPort, Аудио выход/Наушники |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 4 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.93 кг |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Толщина | 154 мм |
- Цена: 7 788 ₴



