
Ігрова консоль Microsoft Xbox Series X, 4K, 1TB, 16GB, AMD Zen 2 + джойстик
16 688 ₴
- В наличии
Ігрова консоль Microsoft Xbox Series X, 4K, 1TB, 16GB, AMD Zen 2 + джойстик
Справжня роздільна здатність 4K 3840 x 2160
Процесор 8-ядерний AMD Ryzen Zen 2, 3,8Ghz, 8 ядер
Графічний процесор AMD Radeon RDNA 2
Об'єм оперативної пам'яті 16Gb GDDR6 з 320 бітною шиною
Внутрішнє сховище: Спеціалізований NVME-твердотільний накопичувач об'ємом 1 TB, Підтримка карти розширення Seagate на 1 TB для Xbox Series
Дисковод Blu-Ray (4K UHD)
Інтерфейси та порти: HDMI 2.1 , Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi 802.11 ac, 3 x USB 3.1, 3,5 мм (Mini-Jack)
Звук:
- Dolby Digital 5.1
- DTS 5.1
- Dolby TrueHD з технологією Atmos
Розміри: 151 x 151 x 301 мм, вага 4,5кг
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Тип приставки | Стационарная |
| Линейки | Xbox |
| Жесткий диск | Нет |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, HDMI, USB |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 151 мм |
| Высота | 151 мм |
| Глубина | 301 мм |
| Вес | 4.5 г |
| Память и процессор | |
| Объем встроенной памяти | 1000 GB |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
- Цена: 16 688 ₴



