
Системний блок, i5-2500 3,4GHz, 12GB, 128GB SSD+500GB HDD, Nvidia
3 115 ₴
- В наличии
Системний блок, i5-2500 3,4GHz, 12GB, 128GB SSD+500GB HDD, Nvidia. Гарантія. Перерахунок, готівка
Процесор - Intel Core i5-2500, 3,3 GHz, в режимі Turbo Boost 3,7 Ghz, 4 ядра 4 потоки
Оперативна пам'ять - 12GB DDR3, можливе збільшення до 16GB
Зберігання даних - 128GB SSD + 500GB HDD, можлива заміна на HDD/SSD більшого/меншого об'єму, встановлення кількох одночасно)
Відео - Nvidia GeForce 210, 1GB DDR3
DVD-RW
Мережева карта: 1Gb LAN
Відео-аудіо роз'єми: 2 х VGA, 2 х HDMI, 2 х DVI, універсальний роз'єм для навушників, аудіовхід
Інші роз'єми: 6 x USB 2.0, 2 x USB 2.0, 2x PS/2, S/PDIF out
Розміри: 175 x 419 x 395 мм, вага: 11 кг
Встановлено Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Классический ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Количество потоков процессора | 4 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3700 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-2500 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 12 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Объем видеопамяти | 1000 MB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Объем SSD | 128 GB |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, HDMI, USB, COM-порт, PS/2, Аудио вход, Вход микрофонный, Combo-разъем микрофон/наушники, S/PDIF |
| Корпус | |
| Типоразмер | Desktop |
- Цена: 3 115 ₴



