
Ультрабук трансформер Dell Latitude 9410, 14" FHD IPS сенсор, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, LTE
13 350 ₴
- В наличии
Ультрабук трансформер Dell Latitude 9410, 14" FHD IPS сенсор, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, LTE. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Дисплей — 14" FHD IPS (1920x1080), глянцевий, сенсорний, сліди від клавіатури, на включеному екрані практично не видно, не заважає
Процесор ― Intel Core i7-10610U 1,8Ghz, в режимі Turbo Boost ― 4,9Ghz, 4 ядра 8 потоків
Оперативна пам'ять ― 16GB LPDDR3
Графіка – Intel UHD Graphics
Зберігання даних - 512GB NVMe SSD
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.1
Роз'єми: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-А (з технологією PowerShare), 2 x USB 3.2 Type-C (Thunderbolt 3, Power Delivery і DisplayPort), HDMI, навушники/мікрофон, кардрідер
Веб камера з технологією Face ID
Підсвітка клавіатури
Сканер відбитків пальців (працює тільки під управлінням ОС Windows)
Корпус - метал, розміри - 319,77x199,9x14,89 мм, вага - 1,36 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Верхня кришка покрита карбоновою плівкою
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4900 МГц |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core i7-10610U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR3 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.36 кг |
| Длина | 319.77 мм |
| Ширина | 199.9 мм |
| Толщина | 14.89 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 13 350 ₴






