
Ігровий ноутбук Acer Nitro ANV16S-41-R2DX, 16" 2K 180 Hz, AMD Ryzen 7 260, 16 GB, 1 TB, NVidia GeForce RTX 5070 8 GB
66 750 ₴
- В наличии
Ігровий ноутбук Acer Nitro ANV16S-41-R2DX, 16" 2K 180 Hz, AMD Ryzen 7 260, 16 GB, 1 TB, NVidia GeForce RTX 5070 8 GB. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Ноутбук практично новий, мінімальний пробіг.
Екран — 16″ 2K (2560×1600) 144 Hz, матовий, чистий, без битих пікселів, плям. 400 ніт, 100% sRGB, ComfyView
Процесор - AMD Ryzen 7 260, 8 ядер 16 потоків, 3,8Ghz, максимальна частота в Turbo-режимі ― 5,1Ghz
Графічний адаптер ― Radeon 780M + NVidia GeForce RTX 5070 8GB GDDR7 128bit
Оперативна пам'ять - 16Gb 5600MHz DDR5, можна збільшити до 96GB
Зберігання даних - 1TB NVMe SSD (можлива заміна на SSD більшого об'єму)
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3
Порти: 1 x USB 3.1/3.2 Gen1 Type-A, 1 x USB 4 Type-C (DisplayPort Alt Mode 4K/8K), 2 x USB 3.1/3.2 Gen2 Type-A, HDMI 2.1, LAN (RJ-45), навушники/мікрофон, кардрідер MicroSD
Підсвітка клавіатури
WebCam
Корпус - пластик, розміри - 357,7х264х19,95мм, вага - 2,1 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's Up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
*** ВЕЛИКИЙ вибір НОУТБУКІВ та КОМП'ЮТЕРІВ за доступними цінами. Запитуйте ***
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процессора | 5100 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 260 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 96 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI, DisplayPort |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 4 | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Длина | 357.7 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Толщина | 19.95 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 66 750 ₴





