
Ноутбук Apple MacBook Air A2337 2020рік, 13", M1, 256GB, 8GB, 256GB SSD
21 360 ₴
- В наличии
Ноутбук Apple MacBook Air A2337 2020рік, 13", M1, 256GB, 8GB, 251GB SSD Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Екран — 13,3" (2560x1600), Retina, чистий
Процесор - Apple M1, 8 ядер
Графіка – інтегрована
Оперативна пам'ять - 8GB LPDDR4
Зберігання даних - 256GB SSD
Зв'язок - Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.0
Порти та слоти розширення: 2 x Thunderbolt 3, до 40 Гбіт/сек (USB Type-C 3.1 до 10 Гбіт/сек, DisplayPort), 1 x 3.5 мм jack для навушників
WebCam
Підсвітка клавіатури
Батарея - 119 циклів, максимальна ємність - 90%
Корпус - метал, розміри - 304.1 x 212.4 x 16.1 мм, вага - 1,29 кг
Операційна система - macOS Tahoe 26.2
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | macOS |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание, Установка приложений, Настройка |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Apple M1 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Apple M1 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR4x |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Длина | 304.8 мм |
| Ширина | 213.4 мм |
| Толщина | 15.2 мм |
- Цена: 21 360 ₴




