Захищений планшет Getac A140 G1, 14", i5-6200U, 16GB, 128GB SSD, 4G LTE. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Дисплей — 14" (1366x768) чистий, без битих пікселів, плям. LumiBond технологія дозволяє читати з планшету навіть під прямим сонячним промінням.
Процесор - Intel Core i5-6200U 2,3Ghz, в режимі Turbo Boost ― 2,8Ghz
Графіка – Intel HD 520
Оперативна пам'ять - 16GB DDR4-2400Mhz (можна збільшити)
Зберігання даних - 128GB SSD (можлива заміна на ssd більшого об'єму)
Зв'язок - Wi-Fi, Bluetooth, 4G LTE
Порти: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, HDMI, LAN, microSD слот, навушники/мікрофон, вихід на докстанцію
Веб камера фронтальна 2MP і основна 8MP
Стилус
Дві батареї
Кількість відпрацьованих планшетом годин - 4977
Планшет Getac Getac A140 G4 відповідає військовим стандартам армії США :
- MIL-STD-810G — витривалість до ударів, вібрації та екстремальних умов
- MIL-STD-461G — електромагнітна сумісність
- IP65 — пило- та водозахист
- Drop-тест приблизно 1.2 м
- e-Mark сертифікація (автомобільне застосування)
Температурні режими:
- планшет може працювати при температурі навколишнього середовища від -21°C до 60°C
- планшет можна зберігати при температурі навколишнього середовища від: -40°C до 71°C
Вологість:
- планшет може працювати при відносній вологості до 95% RH
Корпус - розміри - 369 × 248 × 32,5мм, вага - 2,3 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Getac |
| Процессор планшета | Intel |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Мультитач экран | Да |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 1 |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Модель процессора | Intel core i5-6200U |
| Состояние | Б/У |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Работа в режиме телефона | Нет |
| Разъем для док-станции | Да |
| Подключение к компьютеру по USB | Да |
| Подключение внешних устройств по USB | Да |
| Количество USB-портов | 3 |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 2.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 8.0 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Водонепроницаемый корпус, Пылезащитный корпус, Стилус, Устойчивость к царапинам |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 369 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Толщина | 32.5 мм |
| Вес | 2.3 г |
- Цена: 20 025 ₴






