
Ультрабук трансформер Dell Inspiron 13-7359, 13,3" FHD IPS сенсорний, i7-6500U, 8GB, 250GB SSD
12 238 ₴
- В наличии
Ультрабук трансформер Dell Inspiron 13-7359, 13,3" FHD IPS сенсорний, i7-6500U, 8GB, 250GB SSD. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Дисплей — 13,3" FHD IPS (1920х1080), сенсорний, чистий
Процесор - Intel Core i7-6500U 6-го покоління, 2,5 GHz, максимальна частота в Turbo-режимі - 3,1 Ghz
Графіка – Intel HD Graphics 520
Оперативна пам'ять - 8GB DDR3L
Зберігання даних - 250GB Samsung SSD 850 EVO (за бажанням можна замінити на ssd більшого об'єму)
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0
Порти та слоти розширення: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, HDMI, LAN (RJ-45), навушники/мікрофон, кардрідер
WebCam
Підсвітка клавіатури
Стилус
Корпус - пластик, розміри - 330 x 220 x 17,7 мм, вага - 1,66 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Потертості, царапини на корпусі, на роботу не впливає.
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Skype
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание, Установка приложений, Настройка |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3100 МГц |
| Модель процессора | Intel Core i7-6500U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 250 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.66 кг |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Толщина | 17.7 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 12 238 ₴







