
Захищений ноутбук Dell Latitude 5424 Rugged, 14" FHD IPS, i7-8650U, 32GB, 256GB SSD, AMD Radeon RX 540 4GB
33 375 ₴
- В наличии
Захищений ноутбук Dell Latitude 5424 Rugged, 14" FHD IPS, i7-8650U, 32GB, 256GB SSD, AMD Radeon RX 540 4GB. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Максимально захищений ноутбук Latitude 7424 Rugged Extreme від американського бренду Dell спокійно переносить будь-які механічні навантаження та негативні зовнішні впливи: значні висоти, вплив пилу, піску та вологи, падіння, температурні перепади та ін.
Корпус моделі виконаний із високоміцного сплаву магнію та міцного пластику. Всі порти мають герметичні заглушки, біля всіх кутів екрану присутні м'які бампера, що відповідають за безпеку. Надійність ноутбука підтверджується сертифікатом відповідності MIL-STD-810G. Дисплей при закритті замикається тугою пряжкою, яка відкривається натисканням кнопки. Dell Latitude 7424 Rugged Extreme оснащений зручною ручкою для перенесення.
Дисплей — 14" FHD IPS (1920x1080) матовий
Процесор — Intel Core i7-8650U, 8-го покоління, 1,8 GHz, максимальна частота в Turbo-режимі - 4,2 Ghz, 4 ядра 8 потоків
Графіка – Intel UHD Graphics 620 + AMD Radeon RX 540 4GB DDR5 64bit
Оперативна пам'ять - 32GB DDR4-2400Mhz (можна збільшити до 64GB)
Збереження даних - 256GB SSD NVMe (можлива заміна на ssd більшого об'єму, встановлення двох одночасно)
Зв'язок - Wi-Fi, Bluetooth
Порти: 3 x USB 3.1, 1 x USB 3.1 Type-C, HDMI, LAN (RJ-45), Com-порт (RS-232), ExpressCard 54, роз'єм для докстанції, навушники/мікрофон, кардрідер
WebCam
Дві батареї
Корпус - магній, розміри - 355 x 255 x 51,3 мм, вага - 3,45 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Черный |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i7-8650U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | AMD Radeon RX 540 |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI, Combo-разъем микрофон/наушники, COM-порт, VGA (D-sub) |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.45 кг |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 33 375 ₴





