
Ігрова приставка Sony Playstation PS4 CUH-2215B Slim, 500GB
6 230 ₴
- В наличии
+380 (96) 551-03-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігрова приставка Sony Playstation PS4 CUH-2215B Slim, 500GB
Процесор - 8-ядерний процесор AMD Jaguar x86-64
Графічний процесор - AMD Radeon™ (1.84 TFLOPS)
Об'єм оперативної пам'яті - 8 ГБ GDDR5
Збереження даних - 500GB HDD
Blu-ray/DVD
Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0, Ethernet,
2 х USB 3.1 Gen1, HDMI
Максимальна роздільна здатність Full HD (1080p), підтримується технологія HDR
Розміри: 265 × 39 × 288 мм.
Вага: Приблизно 2.1 кг.
Приставка перевірена, протестована, замінена термопаста, почищений кулер.
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Тип приставки | Стационарная |
| Линейки | PlayStation |
| Жесткий диск | Да |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Интерфейсы | HDMI |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Ethernet |
| В комплект входит | Джойстики |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 288 мм |
| Глубина | 39 мм |
| Вес | 2.1 г |
| Память и процессор | |
| Объем встроенной памяти | 500 GB |
| Объем оперативной памяти | 8192 MB |
| Тип оперативной памяти | GDDR5 |
| Тип процессора | AMD Jaguar x86-64 |
Информация для заказа
- Цена: 6 230 ₴





