
Захищений планшет Getac F110 G4, 11.6" FHD, i5-7200U, 16GB, новий 256GB SSD, 4G LTE
18 913 ₴
- В наличии
Захищений планшет Getac F110 G4, 11.6" FHD, i5-7200U, 16GB, новий 256GB SSD, 4G LTE. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Дисплей — 11,6" FHD IPS (1920x1080) чистий, без битих пікселів, плям. LumiBond технологія дозволяє читати з планшету навіть під прямим сонячним промінням.
Процесор - Intel Core i5-7200U 2,5Ghz, в режимі Turbo Boost ― 3,1Ghz
Графіка – Intel HD 620
Оперативна пам'ять - 16GB DDR4-2400Mhz
Зберігання даних - 256GB SSD новий (можлива заміна на ssd більшого об'єму)
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth
Порти: USB 3.0, HDMI, LAN, навушники/мікрофон, вихід на докстанцію
Веб камера фронтальна 2MP і основна 8MP
Стилус
Дві батареї
Планшет Getac F110 G3 відповідає військовим стандартам армії США :
MIL-STD-810G certified та IP65 certified
MIL-STD-461F
Температурні режими:
- планшет може працювати при температурі навколишнього середовища від -21°C до 60°C
- планшет можна зберігати при температурі навколишнього середовища від: -40°C до 71°C
Вологість:
- планшет може працювати при відносній вологості до 95% RH
Корпус - розміри - 314 x 207 x 24.5мм, вага - 1,39 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Getac |
| Процессор планшета | Intel |
| Частота процессора | 3100 МГц |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Диагональ экрана | 11.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Мультитач экран | Да |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 1 |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Дополнительный сервис | Установка приложений, Настройка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Модель процессора | Intel core i5-7200U |
| Состояние | Б/У |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Работа в режиме телефона | Нет |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Разъем для док-станции | Да |
| Подключение к компьютеру по USB | Да |
| Подключение внешних устройств по USB | Да |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 2.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 8.0 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Стилус, Устойчивость к царапинам, Пылезащитный корпус |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 314 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Толщина | 24.5 мм |
| Вес | 1.39 г |
- Цена: 18 913 ₴






