Портативна ігрова приставка Nintendo Switch HAC-001-01 Neon Blue-Red
Діагональ екрану - 6,2 дюйма (1280x720)
Процесор - NVIDIA Tegra X1 4×ARM Cortex-A57 та 4×ARM Cortex-A53 1,02 ГГц
Оперативна пам'ять - 4 ГБ (LPDDR4)
Графічний процесор - NVIDIA Tegra
Роз'єми та порти: 1 х USB 3.2 Gen 1 (USB-C), 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack, 1 х Card Reader
Мережеві інтерфейси - Wi-Fi 5 (802.11ac) / Bluetooth 4.1
Розміри: 239 x 102 x 14 мм, вага 398г
Приставка перевірена, протестована. Незначні потертості, царапини на екрані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nintendo |
| Тип приставки | Портативная |
| Линейки | Nintendo |
| Поддерживаемые карты памяти | SD |
| Диагональ экрана | 6.2 дюйм |
| Сенсорный экран | Да |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, USB |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| В комплект входит | Игровая консоль |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 239 мм |
| Высота | 102 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Вес | 395 г |
| Память и процессор | |
| Объем оперативной памяти | 4 MB |
Информация для заказа
- Цена: 8 010 ₴







