Планшет Dell Latitude 7210 2-in-1, 12,3" FHD IPS, i5-10310U, 16GB, 256GB. Чохол. Гарантія. Готівка, перерахунок
Екран ― 12,3" FHD IPS (1920x1080), Gorilla Glass 4 захист, сенсорний, чистий
Процесор - Intel Core i5-10310U, 1,7Ghz, максимальна частота в Turbo-режимі ― 4,4Ghz, 4 ядра 8 потоків
Графічний адаптер ― Intel UHD Graphics
Оперативна пам'ять - 16GB LPDDR3
Зберігання даних - 256GB NVMe SSD
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.1
Порти: 2 x USB Type-C (Display Port), 1 x USB 3.1, мікрофон/навушники, microSD
WebCam
Клавіатура з підсвіткою
Захисний чохол
Сканер відбитку пальця
Корпус - метал, пластик, розміри - 292 x 216 x 14,91 мм (з клавіатурою), вага - 1,2 кг (з клавіатурою), 0,86кг (без клавіатури)
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Диагональ экрана | 12.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Мультитач экран | Да |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание, Установка приложений, Настройка |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Модель процессора | Intel Core i5-10310U |
| Состояние | Б/У |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Подключение внешних устройств по USB | Да |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 292 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Толщина | 14.9 мм |
| Вес | 1.2 г |
- Цена: 18 913 ₴







