
Планшет Apple iPad Air A2589 MM6R3LL/A (5 Gen., 2022), 10.9", Apple M1, 8GB, 64GB, Wi-Fi + 5G
23 363 ₴
- В наличии
Планшет Apple iPad Air A2589 MM6R3LL/A (5 Gen., 2022), 10.9", Apple M1, 8GB, 64GB, Wi-Fi + 5G. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Дисплей — 10,9" IPS Liquid Retina (2360×1640) без битих пікселів, плям, царапинки від звичайного користування, не видно на включеному екрані
Процесор - Apple M1, 8 ядер
Зберігання даних - 64GB
Оперативна пам'ять - 8GB
Зв'язок - Wi‑Fi 6 (802.11ax) до 1,2 Гбіт/с 2.4Ghz / 5 Ghz, Bluetooth 5.0, eSIM 5G
Цифровий компас
Touch ID
Тривісний гіроскоп
Акселерометр
Барометр
Датчик зовнішнього освітлення
Точне визначення розташування з iBeacon, GPS/GNSS
Порти та слоти: USB 3,1 2‑го покоління з підтримкою DisplayPort (до 10 Гбіт/с)
Основна камера 12 MP
Фронтальна камера 12 MP
Корпус - метал, розміри - 247,6 x 178,5 x 6,1 мм, вага - 0,461 кг
Операційна система - iPadOS 18.4
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем встроенной памяти | 64 GB |
| Диагональ экрана | 10.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 2360x1640 |
| Операционная система | iOS |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание, Установка приложений, Настройка |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Модель процессора | Apple M1 |
| Состояние | Б/У |
| Экран | |
| Тип экрана | Retina |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт связи | 5G |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Подключение к компьютеру по USB | Да |
| Подключение внешних устройств по USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 12.0 |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 274.6 мм |
| Ширина | 178.5 мм |
| Толщина | 6.1 мм |
| Вес | 0.461 г |
- Цена: 23 363 ₴





