
Захищений ноутбук Getac B300 G6, 13.3", i7-6500U, 8-32GB, 120-500GB, 4G LTE, GPS, Win7, Win10, Win11
14 018 ₴
- В наличии
Захищений ноутбук Getac B300 G6, 13.3", i7-6500U, 8-32GB, 120-500GB, 4G LTE, GPS, Win7, Win10, Win11. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
!!! Дана модель ноутбуків є в наявності в кількості !!!
Getac B300 – один із найзахищеніших ноутбуків, продуктивний процесор, корпус із магнієвого сплаву, захист від рідини, вологи, пилу, ударів, падінь, вібрації, безвентиляторна система охолодження. Ноутбук відповідає стандартам безпеки електронної техніки від зовнішніх впливів MIL-STD-810G, MIL-STD-461F, IP65. температурний режим роботи: від -29°C до +60°C
Дисплей — 13.3" (1024x768) сенсорний, до 1400 Nit. Технологія покриття екрану Getac QuadraClear дозволяє читати текст навіть під прямим сонячним промінням.
Процесор - Intel Core i7-6500U 2,5Ghz, в режимі Turbo Boost ― 3,1Ghz
Графіка – Intel HD 520
Оперативна пам'ять - 8GB DDR4-2400 (можна збільшити до 32GB)
Зберігання даних - 500GB HDD (можна замінити на SSD, або встановити два одночасно (другий замість DVD), або через зовнішню кишеню)
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ac 2.4 Ghz / 5 Ghz, Bluetooth 4.2, 4G LTE, GPS
Порти: 3 x USB 3.0, HDMI, VGA, LAN, 2 - COM-Port, RF antenna pass-through, ExpressCard 54, навушник, мікрофон, кардрідер, вихід на докстанцію
Підсвітка клавіатури
Сканер відбитку пальця
Антена
DVD
Корпус - магнієвий сплав, розміри - 303,5 x 263 x 60 мм, вага - 3,5 кг
Операційна система - за бажанням Windows 7, Windows 10, Windows 11 + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal, Skype
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Getac |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Дополнительный сервис | Установка приложений, Настройка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3100 МГц |
| Модель процессора | Intel core i7-6500U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 11.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×768 (XGA) |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI, Combo-разъем микрофон/наушники, COM-порт, VGA (D-sub) |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Металлический корпус, Устойчивость к царапинам |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Длина | 303.5 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Толщина | 60 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 14 018 ₴





