
Захищений ноутбук Getac B300 G6, 13.3", i7-6500U, 16GB, 256GB, 4G LTE, GPS
19 358 ₴
- В наличии
Захищений ноутбук Getac B300 G6, 13.3", i7-6500U, 16GB, 256GB, 4G LTE, GPS. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Getac B300 – один із найзахищеніших ноутбуків, продуктивний процесор, корпус із магнієвого сплаву, захист від рідини, вологи, пилу, ударів, падінь, вібрації, безвентиляторна система охолодження. Ноутбук відповідає стандартам безпеки електронної техніки від зовнішніх впливів MIL-STD-810G, MIL-STD-461F, IP65. температурний режим роботи: від -29°C до +60°C
Дисплей — 13.3" (1024x768) сенсорний, до 1400 Nit. Технологія покриття екрану Getac QuadraClear дозволяє читати текст навіть під прямим сонячним промінням.
Процесор - Intel Core i7-6500U 2,5Ghz, в режимі Turbo Boost ― 3,1Ghz
Графіка – Intel HD 520
Оперативна пам'ять - 16GB DDR4-2400 (можна збільшити до 32GB)
Зберігання даних - 256GB SSD новий (можна замінити на ssd більшого об'єму, або встановити два одночасно (другий замість DVD))
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ac 2.4 Ghz / 5 Ghz, Bluetooth 4.2, 4G LTE, GPS
Порти: 3 x USB 3.0, HDMI, VGA, LAN, 2 - COM-Port, RF antenna pass-through, ExpressCard 54, навушник, мікрофон, кардрідер, вихід на докстанцію
Підсвітка клавіатури
Сканер відбитку пальця
Антена
DVD
Корпус - магнієвий сплав, розміри - 303,5 x 263 x 60 мм, вага - 3,5 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Signal, Skype
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Getac |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Дополнительный сервис | Установка приложений, Настройка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3100 МГц |
| Модель процессора | Intel core i7-6500U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 11.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×768 (XGA) |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Интерфейсы | COM-порт, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Длина | 303.5 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Толщина | 60 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 19 358 ₴





