
Ноутбук Panasonic Toughbook CF-54, 14" FHD IPS, i5-5300U, 16GB, 256GB SSD
14 240 ₴
- В наличии
Ноутбук Panasonic Toughbook CF-54, 14" FHD IPS, i5-5300U, 16GB, 256GB SSD. Гарантія. Готівка, перерахунок
Ноутбук Panasonic Toughbook CF-54 – це легкий, міцний, надійний мобільний інструмент для роботи.
Panasonic CF-54 виконаний у пило- , ударо-, та вологозахисному корпусі. У Panasonic заявляють, що лептоп пройшов 9 тестів MIL-STD-810G (на падіння, вібрацію, удари, пилонепроникність, високі/низькі температури, перепади температури та вологості).
Дисплей — 14" FHD IPS (1920x1080), матовий, чистий
Процесор - Intel Core i5-5300U, 2,0 GHz, максимальна частота в Turbo-режимі - 3,0 Ghz
Графіка – Intel HD Graphics 5500
Оперативна пам'ять - 16GB DDR3L - 1600Mhz
Зберігання даних - 256GB SSD (можлива заміна на ssd більшого об'єму, встановлення двох одночасно)
Зв'язок - WiFi, Bluetooth
Порти та слоти розширення: HDMI, 3 x USB 3.0, кардрідер, роз'єм для мікрофона/навушників, роз'єм для док-станції, роз'єм для sim карти
Корпус - магнієвий сплав, розміри - 345 x 272 x 30 мм, вага - 2 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Додаткові фото на Messenger, Viber, What's up, Telegram, Skype
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Модель процессора | Intel Core i5-5300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Наличие колонок | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Длина | 345 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 14 240 ₴





