
Ігрові приставки Sony Playstation PS5 CFI-1015A, CFI-1115A, CFI-1215A, Blu-ray + джойстик
16 688 ₴
- В наличии
Ігрові приставки Sony Playstation PS5 CFI-1015A, CFI-1115A, CFI-1215A, Blu-ray + джойстик
Процесор - 8-ядерный x86-64 AMD Ryzen Zen 2 (Частота: до 3.5 ГГц)
Графічний процесор - AMD Radeon RDNA 2 2,23 ГГц.
Об'єм оперативної пам'яті - 16Гб GDDR6 зі швидкістю роботи 448 Гбайт / с
Об'єм накопичувача - 825 ГБ, для ігор виділено 667 Гб, є можливість установки додаткового SSD в стандартний відсік М.2
Роз'єми та порти: HDMI 2.1, який підтримує частоту 120 Гц з роздільною здатністю 4К, RJ45 (LAN), USB 3.0, USB Type-C
Оптичний привід - Blu-Ray
Мережеві інтерфейси - Bluetooth, WiFi 802.11ax
Розміри: 390 x 104 x 260мм
Джойстик: Model CFI-ZCT1W
Приставки робочі, не заблоковані, без банів. Можуть мати косметичні дефекти по корпусу, потертості, царапини, сліди користування які не впливають на саму роботу приставки та геймпада.
В комплекті йде приставка, геймпад, кабель живлення до приставки, HDMI кабель
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
*** РОЗУМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЦІНІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ***
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Тип приставки | Стационарная |
| Линейки | PlayStation |
| Жесткий диск | Да |
| Объем накопителя | 826 GB |
| Интерфейсы | HDMI, USB |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| В комплект входит | Игровая консоль |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 309 мм |
| Высота | 104 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Память и процессор | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Частота процессора | 3500 МГц |
- Цена: 16 688 ₴




