
Ноутбук Dell Latitude 5500, 15,6" FHD IPS, i5-8265U, 16GB, 256GB SSD
15 575 ₴
- В наличии
Ультрабук Dell Latitude 5500, 15,6" FHD IPS, i5-8265U, 16GB, 256GB SSD. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal
Dell Latitude 5500 це ультрабук в міцному корпусі, оснащений ips екраном з вузькими рамками, поєднує в собі оригінальний дизайн, потужність і мобільність.
Екран ― 15,6" FHD IPS (1920x1080), чистий, без битих пікселів, плям, відмінної якості
Процесор - Intel Core i5-8265U восьмого покоління 1,6Ghz, максимальна частота в Turbo-режимі― 3,9Ghz, 4 ядра 8 потоків
Графічний адаптер ― Intel UHD Graphics 620
Оперативна пам'ять - 16GB DDR4 - 2666, можна збільшити до 32GB
Зберігання даних - 256 GB NVMe SSD (можлива заміна на ssd більшого об'єму)
Зв'язок - Wi-Fi 802.11ac (2x2), Bluetooth 5.0
Порти та слоти розширення: 3 x USB 3.1 Gen1 (один з PowerShare), 1 x USB 3.1 Type-C Gen2 (DisplayPort), HDMI, LAN (RJ-45), навушники/мікрофон, кардрідер
WebCam
Підсвітка клавіатури
Корпус - магній, пластик, розміри - 359.1 x 236.25 x 22 мм, вага - 1,82 кг
Операційна система - Windows 11 Pro + офісні програми
Косметичні дефекти по корпусу, на роботу не впливають.
Додаткові фото на Messenger, Viber, Whats up, Telegram, Skype
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, перерахунок, PayPal
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Дополнительный сервис | Установка приложений, Настройка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3900 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-8265U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI, DisplayPort |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 359 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 15 575 ₴





