
Потужний міні-ПК Dell OptiPlex 3080 Micro, i5-10500T, 16GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD
14 463 ₴
- В наличии
Потужний міні-ПК Dell OptiPlex 3080 Micro, i5-10500T, 16GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD. Гарантія. Готівка, перерахунок, PayPal.
Максимальна продуктивність в мінімальному корпусі
Процесор - Intel Core i5-10500T 2,3 GHz, і 3,8GHz в Turbo Boost, 6 ядер 12 потоків
Відео - Intel UHD Graphics 630
Оперативна пам'ять - 16GB DDR4-2666MHz (можна збільшити до 64GB)
Жорсткий диск - 512GB NVMe SSD новий + 500GB HDD (можлива заміна на SSD більшого об'єму SSD, встановлення двох одночасно)
Порти:
4 х USB 3,1; 2 х USB 2.0; 1 х мікрофон/навушники; 1 х навушники, RJ-45 (LAN); DisplayPort; HDMI
Вбудований динамік
Корпус - метал, розміри - 182 x 178 x 36 мм, вага - 1,16 кг
Встановлений Windows 11 Pro і всі офісні програми.
Додаткові фото на : Messenger, Whats up, Viber, Telegram, Signal
ГАРАНТІЯ. Можлива форма оплати: готівка, пеpерахунок, PayPal
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Количество потоков процессора | 12 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core i5-10500T |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI, DisplayPort, Аудио выход/Наушники |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Мультимедиа | |
| Наличие колонок | Да |
| Корпус | |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Мощность блока питания | 65 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.16 кг |
| Длина | 182 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Толщина | 36 мм |
- Цена: 14 463 ₴





